J. Mačiulio tritaškiai padėjo iškovoti pergalę FIBA čempionų lygoje

FIBA čempionų lygoje atkrintamosiose rungtynėse pirmą pergalę iškovojo Atėnų AEK su Jonu Mačiuliu. Lietuvio ekipa svečiuose nugalėjo kitą Graikijos klubą Salonikų PAOK rezultatu 84-75 (30:11, 15:25, 20:10 19:29).

Permainingose rungtynėse kiekvieną kėlinį dviženklių skirtumu laimėdavo vis kita komanda. Visgi mūsiškio klubas sužaidė sėkmingiau pirmą ketvirtį, kuriame susikūrė galingą pranašumą ir jį stengėsi išlaikyti iki galo, kas ir pavyko.

J. Mačiulis per 22 minutes pelnė 9 taškus (0/2 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), jis taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 kamuolius, perėmė 3 kamuolius ir prasižengė 3 kartus.

Rezultatyviausias komandoje buvo V. Hunteris su 20 taškų, D. Sakota pridėjo 16.

Pralaimėtojų gretose A. Koniaris surinko 18 taškų, 15 M. Tepičius.