J. Holiday ir A. Davisas pelnė 88 taškus ir eliminavo „Blazers“, „76ers“ priartėjo prie kito etapo

Portlendo „Trail Blazers“ atkrintamosios truko trumpiausiai. Naujojo Orleano „Pelicans“ 131:123 pranoko „Blazers“ ir seriją iki keturių pergalių laimėjo 4-0.

„Pelicans“ ekipa antrajame atkrintamųjų etape susitiks su „Golden State Warriors“ ir San Antonijaus „Spurs“ serijos nugalėtoja. Tai bus vos pirmas kartas nuo 2008 metų, kai „Pelicans“ kausis antrajame raunde.

Šiose rungtynėse tiesiog žvėriškai žaidė Anthony Davisas ir Jrue Holiday. Aukštaūgis šiose rungtynėse pelnė 47 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir blokavo 3 metimus. Net 33 taškai buvo pelnyti antroje rungtynių dalyje.

Tuo metu J. Holiday pelnė 41 tašką ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Komandoje taip pat išiskyrė Rajonas Rondo atlikęs 16 rezultatyvių perdavimų. Jis taip pat pridėjo 7 taškus ir 7 atkovotus kamuolius.

„Trail Blazers“ gretose rezultatyviausias buvo C.J. McCollymas su 38 taškais, Al-Farouqas Aminu pridėjo 27, Damianas Lillardas 19, Jusufas Nurkičius 18 (11 atk. kam.), Evanas Turneris 15.

„Pelicans“ ekipoje A. Davisas 47 taškai, J. Holiday 41, E‘Twaunas Moore‘as 14, Nikola Mirotičius 10 (11 atk. kam.).

Tuo metu Filadelfijos „76ers“ krepšininkai po atkaklios kovos 106:102 pranoko Majamio „Heat“, iškovojo antrąją pergalę iš eilės ir serijoje ik keturių pergalių jau pirmauja 3-1.

Šiose rungtynėse Benas Simmonsas tapo pirmu naujoku po Magico Johnsono, kuriam pavyko surinkti trigubą dublį atkrintamosiose. Australas per 39 minutes pelnė 17 taškų (8/13 dvit., 1/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 4 ir prarado 7 kamuolius bei triskart prasižengė.

„76ers“ ekipa perlaužė rungtynes ketvirtajame kėlinyje, kadangi „Heat“ nesugebėjo pelnyti taškų 4 minutes. „76ers“ spurtavo 10:2 ir išsiveržė į priekį 89:85.

Rungtynių pabaigoje Dwyane‘as Wade‘as pelnė 5 taškus iš eilės ir sumažino „Heat“ deficitą iki vieno taško – 99:100. Tada Benas Simmonsas atstatė trijų taškų persvarą galingu dėjimu, tačiau čia pat D. Wade‘as pridėjo dar du taškus.

Vis dėlto po to J.J. Redickas smeigė dvitaškį, D. Wade‘as pataikė tik vieną baudą, o „76ers“ padidino savo persvarą iki 4.

„Heat“ gretose D. Wade‘as pelnė 25 taškus, Goranas Dragičius 20, Jamesas Johnsonas 15 (8 atk. kam.), Hassanas Whiteside‘as 13 (13 atk. kam.), Joshas Richardsonas ir Wayne‘as Ellingtonas po 10.

„76ers“ ekipoje J.J. Redickas pelnė 24 taškus, Benas Simmonsas 17, Joelis Embiidas 14 (2/11 metimai, 12 atk. kam., 8 kld., 5 blk.), Dario Šaričius 11 (8 atk. kam.), Robertas Covingtonas, Marco Belinelli ir Ersanas Ilyasova po 10.

Hjustono „Rockets“ 105:121 Minesotos „Timberwolves“
Serijos rezultatas: 2-1

Oklahomos „Thunder“ 102:115 Jutos „Jazz“
Serijos rezultatas: 1-2