J. Harden’o pusšimčio taškų neužteko, „Rockets“ po pratęsimo krito prieš „Wizards“ (VIDEO)

Šią naktį NBA lygoje netrūko įspūdingų pasirodymų, o vieną iš jų surengė Hiustono komandos lyderis. James'as Hardenas su Hiustono "Rockets" (9/10) ekipa svečiuose turėjo pripažinti priešininkų sėkmę po pratęsimo, jie rezultatu 135-131 (30:42, 37:23, 27:33, 31:27, 10:6) pralaimėjo Vašingtono "Wizards" (8/12).

Nors pirmą kėlinį dviženkliu pranašumu laimėjo svečių komanda, tačiau jau antrame kelinyje namai prabudo ir žaidė geriau. Intriga tęsėsi iki rungtynių pabaigos, o šiai reikėjo net pratęsimo ir tik tuomet paaiškėjo nugalėtojas.

Rungtynių didvyriu bandė tapti James'as Hardenas, kuris pelnė net 54 taškus, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 8 kamuolius, jis taip pat perėmė 3, tačiau net 11 kartų suklydo. Jam talkino E. Gordon'as su 36 taškais.

Pralaimėtojų gretose J. Wall'as surinko 36 taškus, o B. Beal'as 32.