J. Hardeno pasirodymas nustelbė Z. Williamsono – „Rockets“ įveikė „Pelicans“

NBA lygoje savo puikius pasirodymus ir toliau rengia Jamesas Hardenas bei neseniai į aikštę po traumos žengęs Zionas Williamsonas. Hiustono „Rockets“ krepšininkai rezultatu 117:109 (30:28, 35:32, 27:33, 25:16) pranoko Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipą.

Pirmieji du ketvirčiai klostėsi tolygiai, tačiau juos nedideliu skirtumu laimėjo Hiustono žaidėjai. Po ilgosios pertraukos geriau sužaidė „Pelicans“ komands ir išlygino rezultatą, o ketvirtasis ketvirtis prasidėjo lygiu rezultatu. Tiesa, paskutinį kėlinį sėkmingiau žaidė Jamesas Hardenas, kuris pranoko Ziono Williamsono pasirodymą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo J. Hardenas su 40 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyviais perdavimais.

Jam talkino po 22 taškus pelnę R. Westbrookas ir B. McLemore.

Pralaimėtojų gretose B. Ingramas surinko 28 taškus, Z. Williamsonas 21 tašką.