J. Hardenas vėl surengė savo šou ir atvedė į pergalę „Rockets“ (VIDEO)

NBA žvaigždė ir toliau rengia galingus savo pasirodymus, kurių dėka jo komanda džiaugiasi pergalėmis. Jamesas Hardenas su Hiustono "Rockets" (31-22) svečiuose nugalėjo Finikso "Suns" (11-44) rezultatu 110-118 (28:32, 29:31, 23:31 30:24).

Nors namų komanda žaidžia tikrai prastą sezoną, tačiau jie lengvai nepasidavė šiame susitikime ir gynė savo tvirtovę. Visgi pirmuosius tris kėlinius laimėjo "Rockets" krepšininkai ir tik ketvirtą kėlinį geriau žaidė "Suns", kuri sušvelnino skirtumą.

J. Hardenas žaidė 39 minutes ir pelnė 44 taškus (10/13 dvitaškiai, 5/13 tritaškiai, 9/11 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, syki blokavo varžovo metimą, tačiau suklydo ir prasižengė po 3 kartus.

"Rockets": Chrisas Paulas 18, Kennethas Fariedas 17, Jamesas Ennisas 13.

"Suns": Joshas Jacksonas 25, Kelly Oubre Jr. 23, Devinas Bookeris 19.