J. Hardenas vedė „Rockets“ į pirmą pergalę, G. Antetokounmpo su „Bucks“ sutriuškino „Pistons“ (VIDEO)

NBA lygoje prasidėjęs play-off'ų etapas nuteikė geriausias komandas žaisti visu pajėgumu ir siekti kuo lengvesnių pergalių. Jamesas Hardenas su Hiustono "Rockets" namuose nepasigailėjo Jutos "Jazz" ekipos, kurią sutriuškino 122-90 (31:24, 28:20, 24:27, 39:19).

Pirmus du kėlinius skirtumas vis didėjo ir pasiekė dviženklį, o į ilgąją pertrauką "Rockets" galėjo išeiti ramūs. Visgi antroje rungtynių dalyje varžovai pademonstravo, kad nepasiduos, tačiau mažu skirtumu laimėtas ketvirtis mažai ką padėjo, o ketvirtame kėlinyje Hiustono krepšininkai vėl žaidė galingai.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausias buvo J. Hardenas su 29 taškais, Ericas Gordonas pridėjo 17, Clintas Capela 16.

Pralaimėtojų gretose Rudy Goberto sąskaitoje 22 taškai, 19 pridėjo Donovanas Mitchellas, Ricky Rubio 15.

Kitame susitikime žvėrimi pravardžiuojamas graikas atvedė Milvokio "Bucks" komandą į pergalę prieš Detroito "Pistons" rezultatu 121-86 (38:18, 32:25, 27:18, 24:25).

Jau pirmame kėlinyje galingai žaidusi namų komanda susikūrė 20 taškų pranašumą, kurį prieš einant į ilgąją pertrauką padidino. Antroji rungtynių dalis taip pat klostėsi be staigmenų ir sėkmingai "Bucks" komandai.

Giannis Antetokounmpo buvo komandos lyderis ir pelnė 24 taškus, George Hillas pridėjo 16, 15 Ericas Bledsoe.

Pralaimėtojų komandoje Luke Kennardas surinko 21, dar 12 pridėjo Andre Drummondas ir Reggie Jacksonas.