J. Hardeno sąskaitoje 47 taškai, neįtikėtini žingsniai ir „Rockets“ pergalė (VIDEO)

Ši NBA lygos naktis apsiėjo be lietuvių komandų pasirodymų, tačiau vis tiek netrūko įspūdingų pasirodymų ir netikėtų nutikimų. Jameso Hardeno vedama Hiustono "Rockets" (15-14) komanda namuose pasiekė sunkią pergalę prieš Jutos "Jazz" (14-17) krepšininkus rezultatu 102-97 (25:23, 25:14, 33:36, 19:24).

Nors kova vyko atkakli, tačiau po pirmų dviejų kėlinių pavyko namams šiek tiek atsiplėšti nuo priešininkų. Visgi po ilgosios pertraukos Jutos krepšininkai po truputi mažino deficitą ir priartėjo, kad galėtų pretenduoti į pergalę.

J. Hardeno taiklių metimų dėka "Rockets" sugebėjo atsilaikyti, o pats krepšininkas per šias rungtynes pelnė 47 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius, tačiau tiek pat ir prarado.

PJ Tuckeris prie pergalės pridėjo 16 taškų.

Pralaimėtojų gretose Donovanas Mitchellas surinko 23 taškus, dar 18 pridėjo Rudy Gobertas.