J. Hardenas paguldė ant menčių „Cavaliers“, „Kings“ naujoko metimas pražudė „76ers“ (REZULTATAI, VIDEO)

Klivlendo „Cavaliers“ ir toliau renkasi pralaimėjimus kaip tai darė dar prieš sugrįžtant LeBronui Jamesui. Šį kartą NBA vicečempionai 113:117 nusileido Hjustono „Rockets“ ekipai.

Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei L. James iš po krepšio pelnė du taškus ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų. Likus 35 sekundėms J. Hardenas prametė tritaškį, tačiau P.J. Tuckeris atkovojo kamuolį puolime ir taip suteikė „Rockets“ dar vieną šansą.

J. Hardenas ir vėl neskubėjo ir atšokęs atliko metimą iš vidutinio nuotolio likus 12 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos. Šis ir vėl skriejo pro šalį, tačiau Clintas Capela pirmas sugreibė kamuolį ir pataisė savo komandos draugo metimą. Likus 10 sekundžių „Cavaliers“ jau turėjo 4 taškų deficitą.

Per likusį laiką „Cavaliers“ nieko suregzti naudingo nepavyko, o „Rockets“ šventė pergalę.

„Rockets“ ekipoje fantastiškai atrodė J. Hardenas. Jis pelnė 35 taškus, atkovojo 11 atšokusių kamuolių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir perėmė 5 kamuolius. 20 taškų pridėjo Ericas Gordonas, o 19 – Clintas Capela (13 atk. k.).

„Cavaliers“ ekipoje tradiciškai pirmuoju smuiku griežė L. Jamesas pelnęs 33 taškus (7 rez. p., 9 klaidos). Jeffas Greenas pridėjo 27 taškus, o Kevinas Love‘as – 17.

Tuo tarpu Sakramente tarp vietos „Kings“ ir Filadelfijos „76ers“ įtampa laikėsi iki pat paskutinės akimirkos. Namuose žaidusi „Kings“ po tikro trilerio šventė pergalę 109:108.

Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei „76ers“ turėjo 4 taškų pranašumą. Tačiau tada po De‘Aarono Foxo perdavimo tritaškį smeigė Garrettas Tample ir deficitas ištirpo iki minimumo.

Kitoje aikštės pusėje Robertas Covingtonas prametė tritaškį, tačiau kamuolį atkovojo Joelis Embiidas, kuris gavo bloką. „Kings“ pavyko apsiginti likus 25 sekundėms iki rungtynių pabaigos.

„76ers“ išmušė kamuolį už galinės linijos, tačiau jį gražinus į aikštę D. Foxui, šis šaltais nervais ir žudiko instinktais smeigė dvitaškį iš vidutinio nuotolio ir taip išvedė „Kings“ į priekį. J. Embiidas dar turėjo progą atsakyti, kadangi D. Foxo metimas buvo likus 14 sekundžių, tačiau kamerūniečio bandymas tikslo nepasiekė, o „Kings“ šventė itin retą pergalę.

„Kings“ į pergalė vedė Zachas Randolphas su 20 taškų, 19 pridėjo Justinas Jacksonas, 15 Willie Cauley-Steinas, o rungtynių herojus D. Foxas savo sąskaitoje turėjo 11 (7 rez. perdavimai).

„76ers“ gretose rezultatyviausias buvo R. Covingtonas su 24 taškais, 22 pridėjo J. Embiidas (15 atk. k.), 18 surinko Benas Simmonsas.

Los Andželo „Lakers“ 95:111 Vašingtono „Wizards“
Oklahomos „Thunder“ 94:102 Denverio „Nuggets“