J. Hardenas ir P. George’as atskirai pelnė virš 40 taškų, tačiau susitikime triumfavo pastarasis (VIDEO)

NBA lygoje pastaruoju metu yra keletas žaidėjų, kurie labai dažnai surengia savo rezultatyvumo šou. Šį kartą tai ir vėl padarė Jamesas Hardenas su Paulu George'u, o pastarojo Oklahomos "Thunder" (36-19) komanda šventė pergalę prieš Hiustono "Rockets" (32-23). Galutinis rezultatas 117-112 (25:28, 23:42, 42:20, 27:22) OKC krepšininkų naudai.

Rungtynės buvo labai permainingos, o prieš pat ilgąją pertrauką Hiustono krepšininkai turėjo 22 taškų pranašumą, kurį įgyjo antrame kėlinyje. Atrodė rungtynės tuo ir baigsis, tačiau antroje susitikimo dalyje Oklahomos atstovai surengė puikų pasirodymą ir per vieną kėlinį sušvelino rezultatą iki minimumo, o likusiame ketvirtyje iškovojo pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė P. George'as su 45 taškais ir 11 atkovotų kamuolių, jam talkino Russellas Westbrookas su 21 taškais, o dar 21 pridėjo Denisas Schroderis.

Pralaimėtojų gretose nuostabų pasirodymą surengė ir J. Hardenas, kurio sąskaitoje 42 taškai, tuo tarpu Chrisas Paulas pridėjo 18, Kenethas Fariedas 17 taškų.