J. Hardenas vėl buvo neįtikėtinai rezultatyvus ir atvedė į pergalę „Rockets“ (VIDEO)

NBA lygoje vėl užfiksuotas neįtikėtinas rezultatyvumas, kurio autoriumi eilinį kartą tapo Jamesas Hardenas. Jis namuose su atstovaujama Hiustono "Rockets" (37-25) komanda nugalėjo Majamaio "Heat" (27-34) rezultatu 121-118 (33:32, 22:37, 31:29, 35:20).

Rungtynės pirmą kėlinį klostėsi taškas į tašką, o namai jį laimėjo tik vieno taško skirtumu. Visgi jau antrame kėlinyje Hiustonas susidūrė su problemomis ir leido varžovam laimėti kėlinį didesniu nei 10 taškų skirtumu. Antroje rungtynių pusėje iš pradžių niekas nesikeitė, tačiau dėka ketvirto kėlinio pavyko panaikinti deficitą ir iškovoti pergalę.

J. Hardenas vedė savo komandą į pergalę ir per 44 minutes surinko 58 taškus (8/14 dvitaškiai, 8/18 tritaškiai, 18/18 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą, tačiau padarė 4 klaidas ir kartą prasižengė.

Jam talkino Austinas Riversas su 17, dar 14 pridėjo Chrisas Paulas.

Pralaimėtojų gretose Goranas Dragičius ir Kelly Olynykas surinko po 21 tašką, Justise Winslow pridėjo 19.