J. Embiido akistata su R. Westbrooku: vienas kito nemėgstančių varžovų dvikova, kuri nepaliko abejingų (VIDEO)

2018-01-29 15:23 TS

Praėjusią naktį NBA lygoje susikovė „76ers“ ir „Thunder“ klubai, o žiūrovų dėmesį pakaustė komandos lyderių Russello Westbrooko ir Joelio Embiido akistata.

Vienas kito nemėgstantys žaidėjai jau pačioje mačo pradžioje sukūrė nepamirštamą epizodą: J. Embiidas prasiveržęs po krepšiu galingai įkrovė kamuolį per R. Westbrooką, o bėgdamas į gynybą jis tuo pačiu paniekinamu žvilgsniu pasižiūrėjo į savo varžovą.

Emocijos dar labiau įkaito ketvirtajame kėlinyje, kai sprendėsi mačo baigtis. R. Westbrookui prasiveržus po krepšiu J. Embiidas iš pradžių įžaidėjui pataikė su alkūne, o vėliau ir per veidą, tačiau rungtynių arbitrai nusprendė neskirti pražangos ir po to skyrė techninę pražangą būtent „Thunder“ žvaigždei.

Visgi, paskutinis žodis priklausė būtent R. Westbrookui. Jis ne tik statistiškai pranoko savo varžovą (37 taškai, 14 rezultatyvių perdavimų, 9 atkovoti kamuoliai, prieš J. Embiido 27 taškus ir 10 atkovotų kamuolių), tačiau ir džiaugėsi pergale nepamiršdamas savo priešininko. Tiksint paskutinėms mačo akimirkoms, R. Westbrookas laikydamas kamuolį savo rankose iššaukiančiai spoksojo į ant atsarginių suolelio sėdėjusį J. Embiidą, taip dar labiau paaštrindamas diskusiją, kad šie žaidėjai tikrai nėra didžiausi vienas kito fanai.

Negana to, po rungtynių paklaustas kodėl šie mačai su „76ers“ jam yra svarbūs, R. Westbrookas prisiminė, kad konfliktų kilo jau ir pirmajame mače, tačiau nepamiršo priminti tarpusavio serijos rezultatų: „Oklahoma City“ 2:0“. Taip pabrėždamas, jog abi tarpusavio akistatas laimėjo jo atstovaujama komanda.

J. Embiidas į tai taip pat turėjo atsaką: į savo Instagram paskyrą jis įsidėjo jo triuškinamo dėjimo prieš R. Westbrooką nuotrauką, tad šių žaidėjų tarpusavio priešprieša dar tikrai nėra baigta. Šį sezoną „Thunder“ ir „76ers“ daugiau nebesusitiks, tačiau abu krepšininkai dar kartą galės stoti į akistatą vienas prieš vieną NBA Žvaigždžių dienos rungtynėse. NBA gerbėjai neabejoja, jog šių žaidėjų akistata gali į šias dvikovas įpūsti dar daugiau intrigos.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)...