J. Embiidas papasakojo, kad po T. Blacko dėjimo buvo pradėjęs galvoti apie pasitraukimą iš krepšinio

2018-09-01 11:13 extra77

Joelis Embiidas dalindamasis savo gyvenimo istorija su "Players Tribune" papasakojo, kad universiteto metais buvo arti to, kad atsisakytų galimybės tapti profesionaliu krepšininku.

24-erių metų amerikietis 2013 metais pradėjo žaisti Kanzaso universiteto "Jayhawks" komandoje. J. Embiidas prisiminė ne pačią linksmiausią istoriją iš tų metų krepšinio:

"Jau pačioje pirmosios treniruotės pradžioje, Tarikas Blackas per mane įkrovė taip galingai, jog beveik išėjau. Tarikas per mane įdėjo taip stipriai, jog pradėjau ieškoti bilietų atgal namo. Šis vyrukas buvo ketvirtakursis. Jis jau buvo suaugęs vyras ir aš nežinojau, kas vyksta. Jis atsikovojo kamuolį po savo netaiklaus metimo ir kamuolį sugrūdo taip, jog pasijaučiau, kad viskas vyksta it sulėtintame filme.

Bet aš jums nepasakiau blogiausios dalies. Blogiausia dalis buvo ta, jog treniruotę stebėjo visa Kanzaso universiteto merginų komanda. Visa salė juokėsi iš manęs, buvo beprotiška.

Nuėjau į trenerio Billo Selfo ofisą ir pasakiau jam: "Aš to negaliu. Turite mane paleisti. Negaliu žaisti su šiais vyrukais."

Billas į mane pažiūrėjo ir pasakė: "Ką? Ar tu rimtai? Po dvejų metų tu būsi pirmasis NBA šaukimas."

Esmė ta, jog man buvo pasakyta, kad visi koledžų treneriai meluoja. Taigi maniau, jog jis mane tebandė paguosti. Svarsčiau, jog ir toliau lankysiu treniruotes ir iš čia išvyksiu bent jau su diplomu rankose. Tai mano mamą padarys itin laimingą."
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...