J. Clarksono debiutas Filipinų rinktinėje: siautėjimas trečiame kėlinyje, sutraukti raumenys ir pralaimėjimas kinams

Prasidėjus Azijos žaidynėms Filipinų rinktinėje debiutavo Klivlendo „Cavaliers“ ekipos krepšininkas Jordanas Clarksonas.

Vis dėlto solidžiai NBA pirmenybėse rungtyniaujantis krepšininkas Filipinų į pergalę čempionato pradžioje neatvedė. Filipinai po atkaklios kovos 80:82 nusileido Kinijos rinktinei.

J. Clarksonas tiesiog siautėjo trečiajame kėlinyje, kai pataikė tris tritaškius iš eilės ir pelnė 16 taškų. Vis dėlto krepšininkas ketvirtajame kėlinyje taškų nepelnė, o galiausiai jam sutraukė ir raumenis.

Iš viso J. Clarksonas rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 28 taškus.