Italijos žiniasklaida negalėjo patikėti tokiu prastu M. Kuzminsko žaidimu

2018-11-09 14:12 basketnews.lt

Mindaugas Kuzminskas vakar sužaidė prasčiausias karjeros rungtynes, surinkdamas -11 naudingumo balų, o pralaimėjus ir jo atstovaujamai Milano „AX Armani Exchange“, Kuzia gavo kritikos iš Italijos žiniasklaidos, rašo bnews.lt.

Tinklalapis „basketuniverso.it“ po kiekvienų Milano komandos rungtynių tradiciškai apžvelgia visus vietos žaidėjus ir juos įvertina. Šįkart apie Kuzminską pasisakyta itin riebiai.

„Puolėjui iš Lietuvos tai buvo reto bjaurumo rungtynės, ypač kalbant apie koncentraciją. Trys pramesti metimai ir trys prarasti kamuoliai buvo tik ledkalnio viršūnė, jei pažvelgsime į energijos ir noro kautis trūkumą. Su Kuzminsku aukštelėje komanda skendo, o atakos pasidarė nuspėjamos. Taip pat ir gynyboje buvome baudžiami“, – rašo tinklalapio apžvalgininkas.

Kuzminskui skirti 4 balai. Tiek pat gavo ir Simone Pianigiani, kuriam buvo priekaištaujama ne tik dėl kitų rotacijos sprendimų, bet ir dėl pernelyg ilgo Kuzminsko laikymo ant parketo.

Artūras Gudaitis už šį pasirodymą gavo 7,5 balų įvertinimą. Tai yra antras geriausias rodiklis komandoje po 8 surinkusio Vladimiro Micovo.

-11 naudingumo balų rungtynėse surinkęs Kuzminskas per savo karjerą Eurolygoje dar niekada nebuvo fiksavęs dviženklio neigiamo naudingumo.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...