Istorinis L. Jameso pasiekimas nublanko prieš pralaimėjimą „Spurs“, R. Westbrooko metimas išplėšė pergalę „Thunder“ (VIDEO, REZULTATAI)

LeBrono Jameso istorinių rungtynių metu Klivlendo „Cavaliers“ ekipa vis tiek turėjo pripažinti San Antonio „Spurs“ klubo pranašumą 102:114.

L. Jamesas šiose rungtynėse tapo jauniausiu visų laikų krepšininku perkopusiu 30 tūkst. taškų ribą. Karalius Jamesas pirmojo kėlinio pabaigoje pataikė iš vidutinio nuotolio ir taip dar kartą įsirašė į NBA istorijos metraščius.

L. Jamesui reikėjo tik 7 taškų šiose rungtynėse, kad pasiektų 30 tūkst. Jis tapo tik septintuoju krepšininku NBA istorijoje, kuriam pavyko pasiekti tokį įspūdingą skaičių. Jis taip pat yra vienintelis krepšininkas NBA, kuris yra pelnęs dagiau negu 30 tūkst. taškų, atkovojęs daugiau negu 7 tūkst. kamuolių ir atlikęs daugiau negu 7 tūkst. rezultatyvių perdavimų.

„Spurs“ ekipa pirmajame kėlinyje leido L. Jamesui pasidžiaugti istorinėmis rungtynėmis, tačiau jau antrajame pradėjo spręsti reikalus rimtai. Jie kėlinį laimėjo 38:26 ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo 8 taškų pranašumą (66:58).
„Cavaliers“ ekipai tai buvo šeštas pralaimėjimas per paskutines septynias rungtynes.

„Spurs“ ekipoje LaMarcusas Aldridge‘as pelnė 30 taškų (8 atk. kam.), Dejounte Murray pridėjo 19 (10 atk. kam., 7 per. kam.), Tony Parkeris 14, Davis Bertanis 13, Kyle‘as Andersonas 10 (12 atk. kam.).

„Cavaliers“ ekipoje LeBronas Jamesas pelnė 28 taškus (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Isaiah Thomasas pridėjo 14, Jae Crowderis 13, Dwyane‘as Wade‘as 12.

Tuo metu Oklahomos „Thunder“ sugebėjo atsitiesti nuo turimo 15 taškų deficito ir 109:108 įveikė Bruklino „Nets“.

„Thunder“ didvyriu tapo Russellas Westbrookas, kuris likus 3 sekundėms iki rungtynių pabaigos prasiveržė po krepšiu ir pelnė du sudėtingus taškus.

Dar trečiojo kėlinio pabaigoje „Nets“ pirmavo 83:68, tačiau nuo to momento „Thunder“ spurtavo 27:12 ir išlygino rezultatą.

„Nets“ komanda šiose rungtynėse pataikė žymiai daugiau tritaškių – 16:7 ir atliko žymiai daugiau rezultatyvių perdavimų – 27:12. Nepaisant to, „Nets“ nesustabdė R. Westbrooko ir Paulo George‘o, kurie kartu pelnė 60 taškų.

„Thunder“ ekipoje R. Westbrookas buvo rezultatyviausias su 32 taškais (8/11 baud.), P. George‘as pridėjo 28 (8/13 dvit., 1/7 baud., 9/11 baud., 9 atk. kam.), Raymindas Feltonas 14 (4/6 trit.), Carmelo Anthony 10 (8 atk. kam.).

„Nets“ ekipoje Joe Harrisas pelnė 19 taškų (5/5 trit.), DeMarre‘as Carrollas ir Spenceris Dinwiddie (7 rez. perd.) pridėjo po 13, o Allenas Crabbe‘as ir Jarrettas Allenas (11 atk. kam.) po 12.

Los Andželo „Lakers“ 108:107 Bostono „Celtics“
Niujorko „Knicks“ 112:123 „Golden State Warriors“