Istorija apie tai, kaip K. Garnettas vos netapo "Anadolu Efes" žaidėju

2018-11-27 12:06 basketnews.lt

Prieš septynerius metus Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA) sukausčius lokautui, Stambulo „Anadolu Efes“ buvo per žingsnį nuo krepšinio rinkos sudrebinimo.

Turkijos klubo generalinis direktorius Alperas Yilmazas šalies televizijoje prabilo apie negirdėtą istoriją, kai NBA legenda Kevinas Garnettas kreipėsi į „Anadolu Efes“ su užklausa dėl galimybės prisijungti prie komandos.

„2011 metais per NBA lokautą mes savo sudėtyje įregistravome Ersaną Ilyasovą. Tuomet pradėjome sezoną, Ersanas rungtyniavo mūsų komandoje ir vieną dieną mane pasiekė skambutis: „Esu Garnetto agentas, norėtume persikelti žaisti į Europą lokauto periodu. Praneškite, ką manote apie tokią galimybę.“ Mūsų atsakymas buvo: „Žinoma, mes pagalvosime apie tai. Negalime paleisti tokio žaidėjo kaip Garnettas.“

Tada jie pareikalavo įspūdingos pinigų sumos – milijono dolerių per du mėnesius arba pusės milijono per mėnesį. Tuo laiku aš buvau komandos vadovas ir negalėjau vienas priimti sprendimo. Po pokalbių nusprendėme, kad negalime leisti mokėti tokių pinigų. Paskambinau Kevino agentui ir pasakiau: „Ne, mes nepasirašysime Garnetto“, – juokdamasis istoriją prisiminė Yilmazas.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...