Įspūdingoje dvikovoje dėl trečios vietos – „76ers“ pergalė prieš „Cavs“, „Timberwolves“ sulaukė J. Butlerio

Fantastiškai žaidžianti Filadelfijos „76ers“ pratęsė pergalių seriją iki 13. „76ers“ kovoje dėl trečios vietos 132:130 pranoko Klivlendo „Cavaliers“.

Į šią 13 pergalių seriją įeina ir 5 pergalės be traumuoto Joelio Embiido.
Nuostabiai žaidusi „76ers“ ekipa jau pirmoje rungtynių dalyje turėjo net 30 taškų persvarą ir per pirmuosius du kėlinius pelnė net 78 taškus.

Tačiau po pertraukos LeBronas Jamesas perėmė viską ant savo pečių, pelnė 21 tašką per ketvirtį ir ištirpdė „76ers“ pranašumą iki 7 (98:105).

Likus minutei „Cavaliers“ spurtavo 7:0 ir turėjo taško deficitą. Visgi likus 2 sekundėms L. Jamesas galėjo išplėšti pratęsimą, kai stojo mesti trijų baudos metimų. Visgi antrą krepšininkas baudą prametė. Trečią taip pat L. Jamesas prametė, tik tyčia, kad galėtų atkovoti kamuolį puolime, tačiau ir tai nepavyko.

Žvėriškai žaidęs L. Jamesas pelnė 44 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Tuo metu „76ers“ į pergalę vedęs Benas Simmonsas pelnė 27 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„76ers“ gretose rezultatyviausiai žaidė J.J. Redickas pelnęs 28 taškus, B. Simmonsas pridėjo 27, Marco Belinelli 23 (6/12 trit.), Ersanas Ilyasova 17 (11 atk. kam.).

„Cavaliers“ gretose L. Jamesas pelnė 44 taškus, Jeffas Greenas 33 (5/6 trit.), Kevinas Love‘as 17.

Tuo metu Minesotots „Timberwolves“ iškovojo lengvą pergalę prieš Los Andželo „Lakers“ 113:96.

Šiose rungtynėse „Timberwolves“ pagaliau sulaukė Jimmy Butlerio, kuris sugrįžo po kelio traumos. Nuo vasario 23 dienos nežaidęs amerikietis svariai prisidėjo prie komandos pergalės.

„Atrodo, kad Jimmy yra ta komandos dalis, kuri laiko visus ten, kur jie turi būti. Smagu sugrįžti į senąsias dienas“, – po pergalės apie komandos draugą kalbėjo Tajas Gibsonas.

J. Butleris šiose rungtynėse per 23 minutes pelnė 18 taškų (7/9 dvit., 0/1 trit., 4/8 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 4 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Dabar „Timberwolves“ turi lygiai tiek pat pergalių, kaip ir penktoje, šeštoje ir septintoje vietose esančios Naujojo Orleano „Pelicans“, San Antonijaus „Spurs“ bei Oklahomos „Thunder“. Tiesa, visos šitos ekipos turi vienu pralaimėjimu mažiau.

„Timberwolves“ ekipoje rezultatyvausias buvo Jeffas Teague, pelnęs 25 taškus (8 rez. perd.), T. Gibsonas (10 atk. kam.) ir J. Butleris pridėjo po 18, Andrew Wigginsas 15 (8 atk. kam.), o Karlas-Anthony Tpwmsas 14 (11 atk. kam.).

„Lakers“ gretose Julius Randle‘as (10 atk. kam., 10/10 baud.) ir Joshas Hartas (11 atk. kam.) pelnė po 20 taškų, Robinas Lopezas pridėjo 18, Ivica Zubacas 14 (9 atk. kam.).

Dalaso „Mavericks“ 106:113 Detroito „Pistons“
Šarlotės „Hornets“ 137:100 Orlando „Magic“
Atlantos „Hawks“ 103:97 Vašingtono „Wizards“
Čikagos „Bulls“ 104:111 Bostono „Celtics“
Majamio „Heat“ 98:122 Niujorko „Knicks“
Sakramento „Kings“ 94:93 Memfio „Grizzlies“
Naujojo Orleano „Pelicans“ 122:103 Finikso „Suns“