Įspūdingasis L. Dončičius nukalė pergalę „Mavericks“ ekipai

NBA reguliariojo sezono starte sėkmingai sužaidė Dalaso „Mavericks“ ekipa, kuri nugalėjo Vašingtono „Wizards“ rezultatu 108:100 (24:25, 38:23, 29:20, 17:32).

Rungtynės prasidėjo nuo atkaklaus kėlinio, kuriame nei viena komanda nesusikūrė didelio pranašumo. Visgi, antrajame ketvirtyje „Mavericks“ pradėjo žaisti įspūdingai ir nesunkiai pasiekė dviženklį pranašumą, kuri dar padidino trečiame kėlinyje.

Tiesa, lemiamas rungtynių ketvirtis klostėsi netikėtai ir „Wizards“ sušvelnino atsilikimą 15 taškų, bet iki pergalės pritrūko.

Luka Dončičius buvo lyderis ir per 34 minutes pelnė 34 taškus, atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2.

Kristaps Porziņģis per 30 minučių surinko 23 taškus.

Pralaimėtojų gretose Bradley Bealas buvo rezultatyviausias su 19 taškų.