Įspūdingai į rungtynes grįžęs „Žalgiris“ po pratęsimo krito prieš „Barcą“

Stebuklingai rungtynių pradžioje į kovą sugrįžęs ir per metimą nuo pergalės buvęs Kauno "Žalgiris" (3-4 ) papildomų penkių minučių kovos neatlaikė.

Šarūnas Jasikevičiaus kariauna, palaikoma rekordinio skaičiaus žiūrovų šį sezoną, per pratęsimą 85:88 (18:23, 16:16, 16:21, 26:16, 9:12) neatsilaikė prieš "Barceloną" (4-3).

Rungtynes savo arenoje žalgiriečiai pradėjo kiek neįprastai – Šaro auklėtiniai strigo puolime ir leido penkiais taškais į priekį pabėgti varžovams iš Katalonijos.

Trečiajame kėlinyje "Barcą" ir toliau puikiai gynėsi prieš "Žalgirio" krepšininkus, kurie sugraibė tik 16 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiai turėjo net 13 taškų atsilikimą, tačiau paskutinėmis minutėmis kauniečiai pademonstravo įspūdingą žaidimą bei kovotojų charakterį.

"Žalgiris" sugebėjo iki lygaus rezultato panaikinti turėtą deficitą ir dar pasilikti paskutinę pagrindinio laiko ataką sau. Visgi Brandono Davieso metimas tikslo nepasiekė ir komandos nužygiavo į pratęsimą.

Jo metu žalgiriečiams akivaizdžiai trūko jėgų, o kiek netikėtai per pratęsimą iššovė ir Kevinas Pangosas, sumetęs aštuonis taškus. Žalgiriečiams teko pripažinti varžovų pranašumą ir susitaikyti su ketvirta nesėkme namuose.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose rungtyniavo antroje rungtynių pusėje žvėriškai žaidęs Aaronas White'as. Sunkusis krašto puolėjas surinko net 21 taškų ir sužaidė savo geriausias karjeros rungtynes.

„Žalgiris“: Aaronas White'as 21, Nate Woltersas 19, Brandonas Daviesas 12, Thomasas Walkupas 9, Edgaras Ulanovas 7.

„Barcelona Lassa“: Kyle'as Kuricas 15, Ante Tomičius 14, Jaka Blažičius ir Thomasas Heurtelis po 11, Kevinas Pangosas 10.