Įspūdingą gynybą antroje pusėje parodęs „Žalgiris“ nugalėjo „Olympiakos“

Geriausią rungtynių pusę gynyboje šį sezoną sužaidęs Kauno "Žalgiris" (5-6) įsirašė antrąją iš eilės pergalę Eurolygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtadienį savo aikštėje 83:75 (19:29, 21:19, 20:11, 23:16) nugalėjo Pirėjo "Olympiakos" (6-5) ir pirmą kartą šį sezoną turi laimėjimų seriją.

"Olympiakos" rungtynes pradėjo neįtikėtinu tempu – jau per pirmąjį kėlinį buvo surinkęs 29 taškus. Įspūdingą atkarpą surengė Georgios Printezis, pataikęs net keturis tritaškius iš eilės.

Antrajame kėlinyje "Žalgiris" kiek pataisė reikalus gynyboje, tačiau "Oly" dar įmetė kelis skausmingus tritaškius. Savo ruožtu žalgiriečių gretose beveik nepriekaištingai dirbo priekinė linija.

Į pertrauką "Žalgiris" nužygiavo su aštuonių taškų deficitu, tačiau Šaro pokalbis rūbinėje davė vaisių – žalgiriečiai trečiąjį kėlinį pradėjo atkarpa 8:0 ir išlygino rezultatą.

"Žalgiris" žaidė puikiai ne tik puolime, bet ir gynyboje – varžovai per kėlinį sukrapštė vos 11 taškų. Tas pats buvo ir paskutiniame ketvirtyje – kauniečiai savo agresyviu žaidimu stabdė "Olympiakos" puolimą ir pasiekė pergalę tuo pačiu aštuonių taškų pranašumu.

Žalgiriečių gretose šį kartą išsiskyrė Marius Grigonis, kuris surinko 19 taškų. Dar 14 pridėjo antroje mačo pusėje žaidimą pagerinęs Nate'as Woltersas.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 19 (5/6 dvit., 3/4 trit.), Nate‘as Woltersas 14 (5/11 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Aaronas White‘as 13 (4/4 dvit.), Brandonas Daviesas (4/8 dvit.) ir Antanas Kavaliauskas (4/6 dvit.) po 12.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 18 (3/9 dvit., 4/4 trit.), Zachas LeDay 15 (4/7 dvit.), Janis Timma, Vassilis Spanoulis ir Nigelas Williamsas-Gossas po 9.