Ispanijoje žibantis Suttonas – mėnesio MVP (VIDEO)

Šiandien 15:14 krepst

Po atsisveikinimo su Vilniaus „Rytu“ galingai Burgoso „CB Miraflores“ komandoje įsibėgėjęs Dominique'as Suttonas po dviejų sužaistų mačų Ispanijoje nuskynė pirmąjį individualų apdovanojimą.

32-ejų puolėjas vidutiniškai rinko po 19,5 taško, atkovojo po 10 kamuolių, fiksavo 27 balų naudingumą bei kartu su Malagos „Unicaja“ centru Giorgiu Šermadiniu buvo pripažinti naudingiausiais Ispanijos pirmenybių vasario mėnesio krepšininkais.

Šios nominacijos buvo paskelbtos dar neįpusėjus mėnesiui, nes šią savaitę Ispanijoje bus kovojama Karaliaus taurės turnyre, o paskui vyks paskutinis FIBA atrankos į šių metų pasaulio čempionatą langas.

Suttonui prisijungus Burgoso komanda nutraukė keturių pralaimėjimų seriją ir šiuo metu laimėjusi dusyk paeiliui žengia dvyliktoje vietoje su santykiu 9-12.

Šermadini per dvejas rungtynes fiksavo 18,5 taško, 7,5 atkovoto kamuolio ir 27 naudingumo balų statistiką. Jo pataikymas iš dvitaškio zonos siekė net 81 proc. (13 iš 16).
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...