Ispanijoje bus išbandyta platesnė aikštė

2018-09-01 08:42 Krepsinis

Ispanija nusprendė atlikti itin įdomų testą – išbandyti platesnę krepšinio aikštelę.
„Circuit Movista of Gualadajara“ arenoje rugsėjo 2-4 dienomis vyks draugiškas krepšinio turnyras, o jame komandos žais vienu metu platesnėje aikštėje negu įprasta. Šiuo testu norima pamatyti, ar tokia naujovė galėtų būti įdiegta ateityje.

„Tai mums leis ištirti, ar praplatinta aikštė gali būti pozityvus dalykas profesionaliame krepšinyje. Rezultatai bus išanalizuoti ir pateikti FIBA“, - kalbėjo ACB sporto ir varžybų direktorius Joanas Roca.

Nuo tritaškio linijos pačiame kampe iki šoninės linijos turnyre bus 1,4m erdvė. Tai yra 50cm daugiau negu įprasta 0,9m erdvė.

„Šiuo metu žaidėjams yra labai mažai linijos tarp tritaškio šone ir šoninės linijos. Tai kainuoja klaidas žaidėjams, kurie užlipa į užribį. Tiek prieš metant iš toli, tiek prieš bandant žaisti vienas prieš vieną. Pažiūrėsime ar platesnė aikštė leidžia puolimui būti dinamiškesniam“, - pridėjo J. Roca.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...