Iš toli pro šalį metęs L. Dončičius neišgelbėjo „Mavericks“ nuo pralaimėjimo „Clippers“

NBA lygoje iki šiol puikų žaidimą demonstravo Dalaso „Mavericks“ (11-6) ekipa, tačiau be puikaus lyderio žaidimo ji turėjo pripažinti Los Andželo „Clippers“ (13-5) komandos pranašumą rezultatu 99:114 (27:34, 19:28, 31:31, 22:21).

Jau pirmame kėlinyje, nors vyko atkakli kova, tačiau matėsi, kad Los Andželo atstovai nusiteikę rimtai ir šiandien žais gerą krepšinį. Antrame kėlinyje jie įtvirtino savo pranašumą, o per likusius du ketvirčius neleido varžovams priartėti ir laikė pakankamą atstumą.

Šis mačas nenusisekė „Mavericks“ lyderiui Luka Dončičiui, kuris per 35 minutes pelnė 22 taškus (0/8 tritaškiai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Jam talkino Kristaps Porziņģis su 15 taškų  ir 10 atkovotų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo K. Leonardas su 28 taškais, 26 pridėjo P. George.