Iš Kinijos atstovauti rinktinei atskridęs I. Bourousis: kol stovėsiu ant kojų, tol padėsiu savo rinktinei

2018-02-25 16:42 TS

Nepaisant to, kad šį sezoną Ioannis Bourousis rungtyniauja Kinijoje, jis ir vėl nekreipdamas dėmesio į ilgą kelionės atstumą atvyko padėti savo šalies nacionalinei rinktinei.

Paklaustas, ar 34-erių metų žaidėjui nėra sunku įveikti tokius atstumus, kai vietoje žaidimo rinktinėje jis gali pasirinkti poilsį, graikas pareiškė, jog nemato priežasčių kada nors nežaisti rinktinėje.

„Kol aš galėsiu stovėti ant kojų, tol būsiu savo nacionalinėje rinktinėje. Aš neturiu jokių priežasčių, kodėl nebūčiau rinktinėje, nes kiekvieną kartą kai atstovauju savo rinktinei, aš jaučiuosi nuostabiai. Nacionalinė ekipa yra antrieji mano namai“, - teigė I. Bourousis.

Tam, kad galėtų sužaisti mačus už Graikijos rinktinę I. Bourousis turi įveikti 14500 kilometrų atstumą. Su jo pagalba graikai šiame atrankos į pasaulio čempionatą etape iškovojo visas tris pergales ir jau užsitikrino vietą kitame atrankos etape.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...