Iš fantastiškos 2003-ųjų NBA naujokų biržos liko 8 žaidėjai – 5 iš jų žais finale

2003-ųjų metų NBA naujokų birža yra laikoma bene geriausia visų laikų naujokų birža arba bent jau geriausia 21-ajame amžiuje.

Čia buvo pašaukti tokie žaidėjai kaip LeBronas Jamesas, Dwyane‘as Wade‘as ar Carmelo Anthony.

Vis dėlto ir geriems dalykams ateina pabaiga. Iš 2003-ųjų metų NBA naujokų biržos šį sezoną žaidė vos aštuoni krepšininkai. Kas yra įdomiausia, kad net penki iš jų bus šių metų NBA finale, kuriame susitiks „Golden State Warriors“ ir Klivlendo „Cavaliers“.

„Cavs“ ekipai atstovauja trys 2003-aisiais pašaukti krepšininkai: L. Jamesas, Kyle‘as Korveris ir Kendrickas Perkinsas. Tiesa, pastarasis šį sezoną sužaidė tik vienerias rungtynes.

„Warriors“ ekipoje tokių krepšininkų yra du: Davidas Westas bei Zaza Pačulija.

Kiti likę trys krepšininkai iš 2003-ųjų biržos yra D. Wade‘as, C. Anthony ir šį sezoną karjerą baigęs Nickas Collisonas.

Tiesa, NBA čempiono žiedą turės progą gauti ir tas pats D. Wade‘as. Jei „Cavs“ triumfuos finale, jis turės teisę rinktis, nori čempiono žiedo ar ne, kadangi pusę sezono praleido Klivlende.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts