Ir geriausi klauso mamų: po fantastiškų S. Curry rungtynių – mama liepė išsiplauti burną

„Golden State Warriors“ ekipa trečiosiose Vakarų konferencijos serijos rungtynėse sudaužė Hjustono „Rockets“. Šiame susitikime Stephenas Curry pelnė 35 taškus ir sužaidė geriausias rungtynes šio sezono atkrintamosiose.

Tiesiog siautėjęs trečiajame kėlinyje S. Curry išsiėmė savo dantų apsaugą ir garsiai sušuko: „Tai yra mano suš**** namai“ (ang. this is my f***ing house). Vis dėlto tai ne itin pateko dukart NBA naudingiausiojo žaidėjo mamai.

„Tuo metu aš buvau tiesiog atsijungęs, – spaudos konferencijoje kalbėjo S. Curry. Įžaidėjas vėlesniame interviu atskleidė, kad turėjo pokalbį su mama apie tai.

„Ji man jau atsiuntė du vaizdo įrašus, rodė man klipus kelis kartus. Ji man kartojo, kad turiu išsiplauti burną. Kad turiu ją išsiplauti su muilu. Ji teisi. Turiu elgtis geriau, negaliu kalbėti taip“, – apgailestavo „Warriors“ superžvaigždė.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts