Ilgą laiką pirmavęs "Rytas" nusileido Monako komandai

2019-01-09 22:10 basketnews.lt

Vilniaus „Rytas“ (1-1) Europos „Top 16“ etape patyrė pirmąją nesėkmę. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę Dainiaus Adomaičio auklėtiniai svečiuose 70:75 (21:15, 11:15, 19:17, 19:28) pripažino Monako „Basket“ (1-1) pergalę.

„Rytas“ rungtynėse pirmavo ir po pirmojo, ir po antrojo, ir po trečiojo ketvirčių. Lemiamo kėlinio pradžioje Vilniaus ekipa dar buvo priekyje 6 taškais (55:49), bet tuomet „Monaco“ spurtavo 16:7 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 65:62.

Likus 95 sekundėms rezultatas dar buvo lygus 69:69, tačiau Derekas Needhamas pataikė dvitaškį, o tuomet šeimininkai įmetė keturias baudas, kurios lėmė jų pergalę. Lemiamą ketvirtį Monako ekipa laimėjo 9 taškais.

Vilniaus komandoje ketvirtojo kėlinio pradžioje siautėjo Martynas Echodas, kuris per mažiau nei 3 minutes surinko 9 taškus.

„Top 16“ etapo pirmąjį ratą Dainiaus Adomaičio kariauna baigs dvikova Vilniuje su Berlyno ALBA.

Antroje rungtynių pusėje „Monaco“ lyderis Elmedinas Kikanovičius pelnė 11 taškų. Iki ilgosios pertraukos vienas rezultatyviausių Europos taurės krepšininkų savo sąskaitoje turėjo vos 4 taškus.

„Monaco“: Elmedinas Kikanovičius (6/9 dvit.) ir Jarrodas Jonesas (8 atk. kam.) po 15, Geraldas Robinsonas 14, Ericas Buckneris 10, Derekas Needhamas 7.

„Rytas“: Martynas Echodas 13 (5/6 dvit., 3/3 baudos, 5 atk. kam.), Dominique’as Suttonas 12 (7 atk. kam.), Rokas Stipčevičius 11 (6/6 baudos), D.J. Seeley 10 (9 atk. kam.), Arciomas Parachouskis 8 (7 atk. kam.).

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)