Iki paskutinės atakos kovojęs „Juventus“ krito prieš „Rytą“

lkl.lt

Daug problemų gynyboje turėjęs Vilniaus „Rytas“ didžiąją rungtynių dalį atsilikinėjo, tačiau dramatiškame atkrintamųjų varžybų starte sugebėjo išvengti netikėto pralaimėjimo.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namie 93:91 (22:24, 24:27, 19:18, 28:22) palaužė Utenos „Juventus“ pasipriešinimą ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrasis ir galimai paskutinis ketvirtfinalio serijos susitikimas penktadienį bus žaidžiamas Utenoje.

Į pergalę Vilniuje šeimininkus vedė sezono rezultatyvumo rekordus fiksavę A. Butkevičius ir A. Parachouskis. Pirmasis pelnė 26, o antrasis – 22 taškus.

Mačo pabaigoje žibėjęs bei 8 iš paskutiniųjų 10 vilniečių taškų įmetęs baltarusis pataikė ir pergalingą metimą likus žaisti kiek daugiau nei minutę.

Per paskutinę minutę „Juventus“ turėjo du šansus išsigelbėti, tačiau tiek Dovio Bičkauskio, tiek Martino Gebeno metimai skriejo pro šalį, todėl triumfavo „Rytas“.

„Rytas“: Arnas Butkevičius 26, Arciomas Parachouskis 22, Martynas Echodas 13, Eimantas Bendžius 12 (3/12 metimai), Rokas Stipčevičius 10.

„Juventus“: Martinas Gebenas 20 (12 atk. kam.), Tomas Dimša 19, Aleksandras Zacharovas 11, Arvydas Šikšnius ir Kenny Gainesas po 9.