Idealiai savo laiką išnaudojęs J. Valančiūnas per kėlinį pelnė 20 taškų (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa užtikrintai, 129:110 įveikė Milvokio „Bucks“ komandą, o prie šios pergalės itin svariai prisidėjo ir Jonas Valančiūnas.

Lietuvis visus savo taškus pelnė per trečiąjį kėlinį, kurį „Raptors“ laimėjo 43:19.
J. Valančiūnas iš viso pelnė 20 taškų (8/9 dvit., 4/5 baud.) ir jie visi buvo pelnyti būtent per šį ketvirtį. Jis taip pat dar pridėjo 13 atkovotų kamuolių, atliko rezultatyvių perdavimą ir blokavo metimą. J. Valančiūnas per kitus tris kėlinius net nemetė į krepšį.

„Bucks“ ekipos vidurio puolėjas Johnas Hensonas apie lietuvį sakė: „Trečiajame kėlinyje Valančiūnas buvo tarsi žvėris.“

Iš viso aukštaūgis surinko 31 naudingumo balą, o jam esant aikštėje „Raptors“ pelnė 26 taškais daugiau už savo varžovus.

Pirmoje rungtynių dalyje J. Valančiūno minutes labai apkarpė problema dėl pražangų. Greitai jų prisirinkęs lietuvis žaidė tik 5 minutes. Visą darbą atlikęs trečiajame kėlinyje, J. Valančiūnas paskutiniame ketvirtyje galėjo stebėti, kaip žaidžia atsarginiai krepšininkai. Tokį pasirodymą aukštaūgis surengė po to, kai nepelnė nė vieno taško praėjusiose rungtynėse.

„Raptors“ ekipoje rezultatyviausias buvo Serge‘as Ibaka su 21 tašku, J. Valančiūnas ir DeMaras DeRozanas pridėjo po 20, Kyle‘as Lowry 15, o Delonas Wrightas 12.

„Bucks“ ekipoje išsiskyrė Giannis Antetokounmpo su 24 taškais, Malcolmas Brogdonas pelnė 19, Ericas Bledsoe 17, Khrisas Middletonas 11.