Į Vitoriją "Žalgiris" išvyko be dviejų svarbių žaidėjų (+ Š. Jasikevičiaus komentaras)

Youtube kadras.
2019-02-27 12:24 extra77

Kauno "Žalgiris" ketvirtadienį vakare stos į dar vieną žūtbūtinę kovą Eurolygoje. Žalgiriečiai išvykoje susitiks taip pat dėl patekimo į stipriausiųjų aštuonetą kovojančia Vitorijos "Baskonia".

Į pergalių kelią praėjusiame ture grįžęs "Žalgiris" ir šią savaitę turės verstis be dviejų svarbių komandų krepšininkų – į Vitoriją neišvyko Nate'as Woltersas bei Antanas Kavaliauskas.

"Visą laiką yra pats geriausias treniruočių procesas, jeigu kažkiek pailsi, ypač galva, o paskui užsikrauni. Kažkiek tai padarėme, turėjome dvi sunkias treniruočių dienas. Dabar iki rungtynių tereikia nušlifuoti detales", – prieš būsimą dvikovą kalbėjo Šarūnas Jasikevičius.

Paklaustas apie pagrindinius "Baskonia" ginklus, Šaras išskyrė įžaidėjus: "Tiek Marcelinho Huertas, tiek Luca Vildoza yra svarbūs šiai komandai. Nuo jų daug kas priklauso, jie valdo komandą. Juos atjungti nuo komandos būtų pagrindinis dalykas.

Paskui yra daugiau aukšto lygio žaidėjų, galbūt daugiau išaugo atakuojančių gynėjų ir lengvųjų krašto puolėjų rolės. "Baskonia" – puiki komanda, ypač gerai žaidžianti namuose", - prieš pakildamas iš Kauno oro uosto mintimis dalijosi Šaras.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...