I. Thomaso debiutas „Lakers“ neišgelbėjo, „Warriors“ pergalė įrašė į rekordų knygą S. Kerrą (VIDEO, REZULTATAI)

Los Andželo „Lakers“ ekipa sulaukė rimto pastiprinimo ir komandoje debiutavo naujokas įsigytas per mainus. Nepaisant itin sėkmingo Isaiah Thomaso žaidimo, „Lakers“ 123:130 nusileido Dalaso „Mavericks“.

Iš Klivlendo „Cavaliers“ atvykęs I. Thomasas pakilo nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir per 31 minutę pelnė 22 taškus (3/4 dvit., 4/8 trit., 4/4 baud.), atkovojo vieną kamuolį ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Įžaidėjas jau po pirmųjų dviejų kėlinių buvo pelnęs 16 taškų, o tai yra geriausia I. Thomaso pirmoji rungtynių dalis šį sezoną.

Kol kas išlieka neaišku ar I. Thomasas išvis žais startiniame penkete. Jis pats atvykęs į Los Andželą pasakė, jog nenori trukdyti gerai rungtyniaujantiems komandos draugams ir yra pasirengęs kilti nuo suolo.

Geriausias sezono rungtynes sužaidė ir „Mavericks“ veteranas Dirkas Nowitzki. Vokietis per 24 minutes pelnė 22 taškus (4/7 dvit., 4/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“ gretose D. Nowitzki su 22 taškais ir buvo rezultatyviausias, Harrisonas Barnesas pridėjo 21, Dwightas Powellas 19, Dennisas Smithas 14, o Wesley Matthewsas 13.

„Lakers“ komandoje Julius Randle‘as pelnė 26 taškus, Brandonas Ingramas ir I. Thomasas po 22, Brookas Lopezas 16, Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 14, o Kyle‘as Kuzma 12.

Tuo metu „Golden State Warriors“ 122:105 užtikrintai nugalėjo San Antonijaus „Spurs“ ekipą. Būtent ši pergalė buvo išskirtinė „Warriors“ strategui Steve‘ui Kerrui.

Tai S. Kerrui buvo 250-oji pergalė karjeroje, kaip vyriausiajam treneriui. Jam tokį rezultatą pasiekti prireikė tik 302 rungtynių ir jis tapo greičiausiai istorijoje 250 pergalių trenerio karjeroje iškovojusiu NBA strategu.

Šis rekordas iki šiol priklausė Philui Jacksonui, kuris 250 pergalių buvo iškovojęs per 346 rungtynes.

Po susitikimo komandos žvaigždė Stephenas Curry negailėjo pagyrų savo treneriui ir teigė, jog jis moka bendrauti su kiekvienu komandos žaidėju ir kad tai kuria pasitikėjimą ekipoje.

„Spurs“ ekipai tai jau buvo trečiasis pralaimėjimas per paskutines ketverias rungtynes. Tiesa, to buvo galima ir išvengti, kadangi „Warriors“ žvaigždė Kevinas
Durantas sužaidė pačias nerezultatyviausias rungtynes šį sezoną.

Puolėjas pelnė vos 10 taškų (3/8 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.).

„Warrriors“ gretose rezultatyviausiai žaidė Klay Thompsonas pelnęs 25 taškus, Draymondas Greenas ir S. Curry pridėjo po 17, Davidas Westas 13, Zaza Pačulija 12, o K. Durantas 10.

„Spurs“ komandoje Kyle‘as Andersonas ir LeMarcusas Aldridge‘as pelnė po 20 taškų, Emanuelis Ginobili 13, Derrickas White‘as 11, o Davis Bertanis 10.

Naujojo Orleano „Pelicans“ 138:128 Bruklino „Nets“
Milvokio „Bucks“ 111:104 Orlando „Magic“
Los Andželo „Clipppers“ 98:112 Filadelfijos „76ers“
Vašingtono „Wizards“ 101:90 Čikagos „Bulls“
Denverio „Nuggets“ 123:113 Finikso „Suns“