I.Thomaso baudų metimai atnešė „Cavs“ pergalę prieš „Magic“, J. Embiidas atvedė „76ers“ į pergalę Bostone (VIDEO, REZULTATAI)

Klivlendo „Cavaliers“ komandos žaidimas ir toliau nesiklijuoja, tačiau šį kartą po atkaklios kovos 104:103 buvo palaužta Orlando „Magic“ ekipa.

Pergalę padovanojo Isaiah Thomasas, kuris likus 11 sekundžių iki rungtynių pabaigos šaltakraujiškai sumetė du baudų metimus ir dovanojo „Cavaliers“ pergalę.

Su šia pergale „Cavaliers“ nutraukė net 4 pralaimėjimu iš eilės seriją. Tai yra tik ketvirtoji pergalė per paskutines 13 rungtynių.

Prastai atrodė ir LeBronas Jamesas, kuris per 35 minutes pelnė 16 taškų (7/16 dvit., 0/4 trit., 2/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo 6 kartus. Po rungtynių L. Jamesas savo „Twitter“ paskyroje parašė: „Šiandien žaidžiau šūdinai. Ačiū Dievui už komandos draugus. Ačiū, bičiuliai.“

„Cavs“ dar iki ilgosios pertraukos susikrovė 20 taškų pranašumą, tačiau antroje rungtynių dalyje pataikė tik 1 iš 17 tritaškių ir leido „Magic“ sugrįžti į rungtynes.

Šiame susitikime jau žaidė po ilgos pertraukos grįžęs Derrickas Rose‘as, kuris per 13 minučių pelnė 9 taškus, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir atkovojo 3 kamuolius.

„Cavaliers“ gretose rezultatyviausias buvo I. Thomassas su 21 tašku, L. Jamesas pridėjo 16, Kevinas Love‘as 12 (11 atk. kam.), Dwyane‘as Wade‘as 11.

„Magic“ gretose Elfridas Paytonas pelnė 19 taškų, Aaronas Gordonas (11 atk. kam.) ir Evanas Fournier po 17, Jonathanas Simmonsas 16.

Tuo metu Filadelfijos „76ers“ ekipa 89:80 įveikė Bostono „Celtics“ komandą.

„76ers“ į pergalę vedė Joelis Embiidas, kuris per 35 minutes sugebėjo pelnyti 26 taškus, jis taip pat atkovojo 16 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

Dar prieš savaitę Londone vykusiose rungtynėse „76ers“ išvaistė 22 taškų persvarą ir pralamėjo „Celtics“ ekipai. Šiose rungtynėse po trijų kėlinių Filadelfijos ekipa pirmavo 18 taškų skirtumu tačiau jį „Celtics“ sugebėjo sumažinti.

Šiose rungtynėse Bostono komandoje nežaidė Kyrie Irvingas, kuris jaučia kairiojo peties skausmus.

„Celtics“ ekipoje Marcusas Morrisas ir Alas Harfordas pelnė po 14 taškų, Marcusas Smartas 13, Jaylenas Brownas 12, o Jaysonas Tatumas 11.

„76ers“ gretose J. Embiidas pelnė 26 taškus, Dario Šaričius 16, T.J. McConnelis 15, Benas Simmonsas 8.

Minesotos „Timberwolves“ 98:116 Hjustono „Rockets“