Su „Nuggets“ rankomis sukirtęs I. Thomasas sutiko su 100 kartų mažesniu kontraktu nei jis tikėjosi

2018-07-13 21:00 TS

Praėjusią naktį Isaiah Thomasas pagaliau susirado ekipą bei pasirašė kontraktą su Denverio „Nuggets“ komanda. Visgi, kontrakto suma turėjo nustebino ne vieną – žaidėjas pasirašė net 100 kartų mažesnės vertės kontrakto, nei jis tikėjosi tai kalbėdamas prieš 1-2 metus.

Pernai vasarą „Celtics“ dar priklausęs I. Thomasas pastaraisiais metais drąsiai kalbėjo apie savo ateitį. Jis buvo įsitikinęs, jog yra vertas maksimalios vertės kontrakto – 200 milijonų dolerių per penkerius metus.

„Norėdamos manęs komandos turės atsivežti pinigų pilnus sunkvežimius. Jie sumoka visiems kitiems, tad ir aš turėsiu gauti maksimalios vertės pasiūlymą“, - prieš du metus kalbėjo I. Thomasas.

Visgi, kito sezono pabaigą jam sugadino patirta trauma, o vasarą „Celtics“ nusprendė iškeisti jį į „Cavaliers“ komandą. Sugrįžti po traumos jam nesisekė ir Klivlende, iš kurio jis sezono viduryje buvo dar kartą išmainytas ir metus baigė Los Andželo „Lakers“ klube.

Šią vasarą „Lakers“ į savo klubą prisiviliojo LeBroną Jamesą ir I. Thomasas jiems nebuvo reikalingas, o šio žaidėjo paslaugomis nesusidomėjo ir jokia kita ekipa. Galiausiai, kai įžaidėjo opcijos tapo beveik neegzistuojančios, tuo pasinaudoti nusprendė „Nuggets“, kurioje sprendimus dėl komandos sudėties priiminėja ir lietuvis Artūras Karnišovas.

Denverio klubas už dar 2016-2017 metų sezone po 28,9 taško per mačą rinkusį žaidėją paklojo minimalią sumą – 2 milijonus dolerių per vienerius metus. Taip žaidėjas gaus dar vieną progą įrodyti, kad NBA lygoje jis yra nepelnytai nuvertinamas, o „Nuggets“ už minimalias išlaidas gavo NBA superžvaigžde dar prieš vienerius metus buvusį žaidėją.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...