Į Kauną grįžęs K. Pangosas: "Barcoje" tas pats, kas ir "Žalgiryje" - norime laimėti visas rungtynes" (VIDEO)

2018-11-16 11:09 extra77

Pastarųjų metų Kauno "Žalgirio" lyderis Kevinas Pangosas šį kartą save išbandys kitame amplua - kanadiečio laukia akistata prieš savo buvusią komandą.

Šią vasarą K. Pangosas pakėlė sparnus į "Barceloną", kuri Eurolygoje yra iškovojusi keturias pergales. "Žalgiris" šį sezoną namuose dar nešventė pergalės, tačiau tikisi, kad "Barca" yra tas varžovas, su kuriuo pavyks nutraukti šią nemalonią seriją.

Į Kauno oro uostą atvykęs K. Pangosas iškart sulaukė žurnalistų dėmesio.

"Daug kas to, ką mačiau, yra labai panašu į praėjusį sezoną. Jie gerai pradėjo sezoną, turi daug vaikinų iš praėjusio sezono, todėl naujokams lengviau. Bus sunku. "Žalgirio" komandoje – gera atmosfera, todėl mums bus sunku.

Bus smagu pamatyti senus komandos draugus, trenerius, areną, kurioje žaidžiau dvejus metus", - atvykęs į Kauną kalbėjo K. Pangosas.

Paklaustas apie skirtumus "Barcoje" ir "Žalgiryje", kanadietis atsakė: "Mūsų nusiteikimas čia buvo laimėti kiekvienas rungtynes, kurias žaidėme, negalvojome apie save kaip apie mažesnį klubą. "Barcelonoje" – tas pats: tikimės laimėti kiekvienas rungtynes. Todėl pokytis buvo lengvas."


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...