Į Kauną grįžęs K. Kemzūra: "Tikslas yra sustabdyti Daviesą" (VIDEO)

Šiandien 01:54 krepst

Po beveik pusės metų pertraukos į Kauno „Žalgirio“ (4-6) areną atvyksta Pirėjo „Olympiakos“ (6-4) klubas.

Praėjusio sezono Eurolygos ketvirtfinalyje prieš žalgiriečius kritę graikai šį kartą komandoje turi ir lietuvį. „Olympiakos“ trenerio Davido Blatto asistentas Kęstutis Kemzūra sako, kad ekipa į Lietuvą atvyksta turėdami aiškų tikslą – laimėti.

"Visi supranta, kad Kaune yra viena „karščiausių“ arenų Europoje. Žinome, kad atmosfera bus triukšminga, ateis daugybė žiūrovų ir suprantame, kaip palaikomas „Žalgiris“. Naujienos čia nėra", - kalbėjo Kemzūra.

"Daviesas yra labai svarbus žaidėjas, jį reikės stabdyti. „Žalgiris“ daugiau žaidžia baudos aikštelėje, tai daro agresyviai. Kauniečiai kažkiek silpnesni prie tritaškio linijos, išskyrus Milaknį, kuriam negalima duoti laisvės. Aišku, įmesti gali ir kiti, bet jie atakuoja ne taip efektyviai.

Žalgiriečiai žaidžia agresyviai, todėl mums reikia branginti kamuolį. Turime vengti klaidų ir logiškai užbaigti atakas, kad turėtume galimybę tinkamai sugrįžti į gynybą", - savo mintimis dalijosi buvęs Lietuvos rinktinės treneris.

"Žalgirio" ir "Olympiakos" dvikova šiandien prasidės 20 val.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...