Į "Chimki" grįžęs Kurtinaitis: "Sprendimą priėmiau akimirksniu"

2019-01-22 15:59 extra77

Į Maskvą jau atvykęs ir "Chimki" komandą penktadienio dvikovai su Miuncheno "Bayern" ruošti pradėjęs Rimas Kurtinaitis teigia, kad net neturėjo minties atsisakyti pasiūlymo.

Pirmadienį kiek netikėtai iš trenerio pareigų buvo atleistas Georgiosas Bartzokas ir į jo vietą tą pačią minutę pastatytas R. Kurtinaitis, kuris komandai jau yra vadovavęs penkerius metus.

"Pirmiausia noriu padėkoti vadovams, kurie parodė pasitikėjimą manimi, nes retai būna, kai atleistas treneris grįžta dirbti į tą patį klubą. Kokie jausmai? Grįžau namo, nes būtent su "Chimki" pasiekiau gerus rezultatus. Jaučiuosi labai gerai. Manau, kad galėsime žaisti sėkmingai, kaip tai darėme prieš kelerius metus", – savo įspūdžiais dalijosi treneris.

"Viskas įvyko labai greitai, praktiškai akimirksniu", – Kurtinaitį citavo krepsinis.net. – "Pasakiau "taip" net neaptaręs finansinių sąlygų. Man pasiūlė, aš sutikau, o tada ir pradėjau aiškintis finansines detales.

Turime gerą komandą, kuri kai kuriose rungtynėse rodė įdomų žaidimą. Buvo mačų, kai komandai nepasisekė ir pralaimėjimo kelių taškų skirtumu. "Chimki" turi potencialią, nes žaidėjai yra jauni ir fiziškai stiprūs. Galvoju, kad galime žaisti greitesnį ir atletiškesnį krepšinį.

Apmaudu, kad dar negali padėti Švedas ir Gillas, nes jie yra mūsų lyderiai. Visgi mums ir be jų reikia laimėti būsimas rungtynes", – pridūrė strategas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...