Į „Cavs“ grįžtantis C. Frye komentaru „Instagram“ prajuokino NBA pasaulį

2018-07-15 12:14 Krepsinis

Channingas Frye ilgai be Klivlendo „Cavaliers“ gyventi neturėjo. Krepšininkas praėjusio sezono viduryje buvo išmainytas į Los Andželo „Lakers“ ekipą. Vis dėlto puolėjas nusprendė grįžti į Klivlendą ir pasirašė su „Cavs“ vienerių metų sutartį.

Veteranas su „Cavaliers“ ekipa 2016-aisiais triumfavo NBA finale. 2017-aisiais veteranas su „Cavs“ taip pat nužygiavo iki finalo, tačiau antrojo NBA žiedo į savo kolekciją nepridėjo.

Nors C. Frye nebuvo kertinė figūra „Cavs“ ekipoje, kai kurie fanai tikisi, kad jis su Klivlendo ekipa ir vėl žygiuos iki didžiojo finalo.

Po paskelbimo apie tai, kad C. Frye grįžta į „Cavs“, jis pakomentavo „Na, tikriausiai dar kartą labas“. Vienas iš jo fanų jam atsakė, kad būtų pasiruošęs juos nuvesti iki finalo dar kartą.

Vis dėlto C. Frye į šį sezoną žiūri kiek realistiškiau ir savo fanui atsakė: „Smarkiai per anksti gerti“, - rašė puolėjas.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...