Į atlapus kibęs „Žalgiris“ krito Maskvoje

Dramatiškas rungtynes Maskvoje išgyvenę Kauno „Žalgirio“ (11-8) krepšininkai Eurolygos 19-tame ture 73:83 (11:18, 21:27, 20:15, 21:23) turėjo pripažinti CSKA (15-4) ekipos pranašumą.

CSKA krepšininkai rungtynes pradėjo surengdami kelias greitas atakas ir susikrovė 8 taškų pranašumą. Po minutės pertraukėlės kauniečiai atsakė tiksliais tolimais metimais ir sumažino atsilikimą. Vis tik „Žalgirio“ krepšininkai strigo tiek puolime, tiek gynyboje, o šeimininkai susikrovė 7 taškų pranašumą.

Antrajame kėlinyje šeimininkai ir toliau dominavo po krepšiais bei pataikydami kelis tolimus metimus susikūrė net 13 taškų persvarą.

Po ilgosios pertraukos žalgiriečiai kibo į atlapus CSKA krepšininkams ir prieš pat ketvirtąjį kėlinį sumažino atsilikimą iki 8 taškų. Ketvirtojo kėlinio pradžioje taškus pelnę N. Hayesas ir L. Lekavičius atsilikimą sumažino iki 3 taškų.

Vis tik šeimininkams sėkmingesnė buvo rungtynių pabaiga. Po kelių sėkmingų atakų CSKA vėl padidino persvarą iki dviženklio skaičiaus, o „Žalgiris“ turėjo pripažinti Maskvos CSKA krepšininkų pranašumą.

Nugalėtojus į pergalę vedė M. Jamesas, kuris per 33 žaidimo minutes pelnė 21 tašką (3/9 trit., 4/7 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Jam geriausiai talkino T. Shengelia, kuris aikštėje praleido 28 minutes ir pelnė 18 taškų (1/3 trit., 5/9 dvit., 5/5 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius.

Kauniečių gretose rezultatyviausiai pasirodė M. Grigonis, kuris per 28 minutes pelnė 16 taškų (3/7 trit., 2/4 dvit., 3/3 baud.).

CSKA: M. Jamesas 21, T. Šengelija 18 , D. Hilliardas 17, J. Voigtmannas 11, N. Milutinovas 10.

„Žalgiris“: M. Grigonis 16, T, Walkupas 14, L. Lekavičius ir N. Hayesas po 11.