„Hornets“ 60 taškų skirtumu nušlavė „Grizzlies“, katastrofiškas L. Ballo pataikymas sutrukdė pergalę iškovoti „Lakers“ (VIDEO, REZULTATAI)

Kemba Walkerio vedama Šarlotės „Hornets“ ekipa iškovojo šeštą didžiausią pergalę NBA istorijoje. „Hornets“ net 140:79 pažemino Memfio „Grizzlies“ ekipą.

Nors tai yra šešta didžiausia pergalė NBA istorijoje, tai yra pati didžiausia pergalė šiame amžiuje.

„Hornets“ šią pergalę pasiekti pavyko ir be suspenduoto Dwighto Howardo. Tiesa, „Grizzlies“ vertėsi be Marco Gasolio bei Mike‘o Conley.

Fantastiškai žaidęs K. Walkeris šiose rungtynėse surinko 46 taškus (3/4 dvit., 10/14 trit., 10/10 baud.), jis taip pat atkovojo 3 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Įžaidėjas jau pirmame kėlinyje pelnė 17 taškų, antrajame pridėjo dar 18, o trečiajame 11. K. Walkeris buvo pakeistas trečiojo kėlinio pabaigoje ir į aikštę nebegrįžo.

Arenoje susirinkę fanai skandavo K. Walkerio vardą, kad šis sugrįžtų ir pelnytų 50 taškų, tačiau gynėjas atskleidė, jog tokių šansų nebuvo, kadangi jis buvo pavargęs ir tai buvo antrosios rungtynės per dvi dienas.

„Grizzlies“ komandoje rezultatyviausias buvo Wayne‘as Seldenas pelnęs 18 taškų, Tyreke‘as Evansas pridėjo 16, o Jarellas Martinas 12 (8 atk. kam.).

„Hornets“ ekipoje K. Walkeris, žinoma, buvo rezultatyviausias su 46 taškais, Marvinas Williamsas bei Dwayne‘as Baconas pridėjo po 15, Frankas Kaminsky 14, Jeremy Lambas 12 (9 atk. kam.), Willy Hernangomezas 10 (12 atk. kam.).

Tuo metu Los Andželo „Lakers“ ekipa po itin atkaklios kovos 125:128 nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“.

„Lakers“ trečiąjį kėlinį užbaigė spurtu 7:0 ir prieš lemiamas 12 minučių pirmavo 108:97. Vis dėlto „Pelicans“ greitai sugrįžo į rungtynes ir viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Likus 2 minutėms Rajonas Rondo metimu iš po krepšio išvedė „Pelicans“ į priekį (126:125). Po to sekė netikslūs Juliuso Randle‘o bei Lonzo Ballo metimai. Pastarasis prametė tritaškį likus minutei ir tą patį padarė likus 17 sekundžių iki rungtynių pabaigos.

„Lakers“ buvo priversta prasižengti prieš Anthony Davisas, kuris likus 5 sekundėms pataikė abu baudų metimus. „Lakers“ dar turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau A. Davisas perėmė kamuolį ir nusprendė rungtynių likimą.

Šiose rungtynėse itin universaliai žaidė L. Ballas, kuris pelnė 6 taškus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 13 kamuolių. Tiesa, jo pataikymas buvo tiesiog katastrofiškas. Įžaidėjas pataikė 1 iš 3 dvitaškius, 1 iš 2 baudą ir tik 1 iš 12 tritaškių.

„Pelicans“ gretose rezultatyviausiai žaidė kaip įprasta A. Davisas pelnęs 33 taškus (9 atk. kam.), Jrue Holiday pridėjo 26, Rajonas Rondo 24 (10 rez. perd.), E‘Twaunas Moore‘as ir Ianas Clarkas pridėjo po 13.

„Lakers“ ekipoje Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as pelnė 28 taškus (8/11 trit.), Brookas Lopezas ir Julius Randle‘as (10 atk. kam.) pridėjo po 23, Kyle‘as Kuzma pelnė 22 (4/6 trit.), o Isaiah Thomasas 15.

Filadelfijos „76ers“ 118:98 Orlando „Magic“
Detroito „Pistons“ 96:100 Hjustono „Rockets“
Jutos „Jazz“ 119:112 Dalaso „Mavericks“
Atlantos „Hawks“ 90:105 Sakramento „Kings“