„Hawks“ klubo laukia nemalonumai: ekipa paduota į teismą dėl rasizmo prieš baltaodžius asmenis

2018-03-22 15:48 TS

Atlantos „Hawks“ klubas susilaukė nemalonumų: buvusi NBA ekipos darbuotoja padavė ekipą į teismą, dėl jos viduje klestėjusio rasizmo nutaikyto į baltaodžius asmenis.

Į teismą kreiptasi dėl komandos direktoriaus Davido Lee veiksmų: teigiama, jog juodaodis komandos atstovas skatino diskriminaciją baltaodžiams žmonėms, o ypač stipriai jis buvo nukreiptas į moteris. Margo Kline, kuri klube išdirbo penkis metus, 2017 metais buvo atleista ir ji įsitikinusi, jog tai buvo padaryta vien dėl jos odos spalvos. Negana to, moteris pabrėžia, jog per tuos metus ji ne kartą girdėjo įžeidžiamų ir rasistinių pareiškimų, o komanda samdydavo juodaodžius darbuotojus net ir tada, kai į tą pačią vietą pretenduodavo kur kas labiau kvalifikuoti baltaodžiais asmenys.

Pats „Hawks“ klubas neigia savo kaltę, tačiau yra pasiruošęs rimtai žiūrėti į šiuos kaltinimus ir pati pradėjo tyrimą dėl šio įvykio.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...