Gyvenimu „Panathinaikos“ gretose patenkintas N. Calathesas pasiruošęs čia ir užbaigti karjerą

Vienas geriausių Eurolygos įžaidėjų Nickas Calathesas atskleidė, kur norėtų užbaigti savo krepšininko karjerą.

29-erių metų graikas nuo 2015 metų rungtyniauja Atėno "Panathinaikos" komandoje. Dviem sezonams krepšininkas buvo išvykęs į NBA, tačiau ten jo karjera sėkmingai nesusiklostė ir jis grįžo į gimtinę.

N. Calathesas 2015 metais "Panathinaikos" marškinėlius apsivilko ne pirmą kartą – jis yra šios komandos auklėtinis, debiutavęs 2009 metais ir žaidęs iki 2012-ųjų.

"Džiugu, kad pasirašiau naują kontraktą. "Panathinaikos" man yra lyg šeima. Nenoriu taip stipriai rungtyniauti kitoje komandoje, todėl labai džiaugiuosi, kad galėjau čia sugrįžti. Man yra didžiulė garbė vilkėti šio klubo marškinėlius. Jie mane pasikvietė, kai dar buvau mažas vaikas", – pasakojo krepšininkas.

Paklaustas apie galimybę čia ir užbaigti karjerą, N. Calathesas nieko neatmetė: "Kodėl gi ne? Matau save užbaigiantį karjerą čia. Niekada nežinai, kas gali nutikti ateityje, tačiau šiuo metu galvoju būtent taip."

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts