Gudaičiui rungtynės baigėsi ant neštuvų, tačiau Milanas išsigelbėjo fantastiškame pratęsime (VIDEO)

Eurolygoje penktadienį finišavo 21-asis turas.

Jis liūdnai baigėsi Milano „AX Armani Exchange“ aukštaūgiui Artūrui Gudaičiui, kuris susitikimą Gran Kanarijoje baigė antrojo kėlinio pradžioje. Lietuvis bandė blokuoti varžovo metimą, tačiau nusileidimas ant žemės buvo nesėkmingas – jis iškart susiėmė už kelio ir aištelės savomis kojomis palikti nebegalėjo.

Be traumuoto lietuvio likusi Milano komanda lengvo pasivaikščiojimo neturėjo – „Gran Canaria“ buvo įveikta tik po pratęsimo. Dramatiškai pratęsimą iškovoję šeimininkai krito 104:106 (28:27, 18:12, 21:29, 22:21, 15:17).

Kitam lietuviui – Mindaugui Kuzminskui – tai buvo geros rungtynės. Jis per 23 pelnė 12 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 13 naudingumo balų.

„Gran Canaria“: Marcusas Erikssonas 28 (5/11 tritaškųi), Clevinas Hannah (4 rez. perd., 4 klaidos) ir Kimas Tillie (2/4 tritaškių) po 12, D.J.Strawberry 10 (3/6 tritaškių), Andžejus Pasečnikas 9 (6 atk. kam.).

„AX Armani“: Vladimiras Micovas 24 (2/7 tritaškių), Mike‘as Jamesas (5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Jamesas Nunnally po 22, Mindaugas Kuzminskas 12.

Kitose rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ (9-12) namuose 88:75 (24:16, 18:21, 19:19, 27:19) pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ (13-8) bei Eurolygoje nutraukė trijų pralaimėjimų paeiliui seriją.

Lukas Lekavičius rungtyniavo mažiau nei penkias minutes. Per trumpą atkarpą lietuvis surinko viso labo 2 taškus.

„Panathinaikos“: Nickas Calathes 20 (5/9 dvit., 13 rez. perd., 8 atk. kam.), DeShaunas Thomas 14 (6/10 dvit.), Seanas Kilpatrickas 13, Jamesas Gistas 11 (4/6 dvit.).

„Anadolu Efes“: Rodrigue‘as Beubois 15 (3/7 trit.), Krunoslavas Simonas 14, Tiboras Pleissas 13, Adrienas Moermanas 10.

Sunkią pergalę išvykoje pasiekė Madrido „Real“ (17-4) klubas. Pablo Laso auklėtiniai svečiuose 86:82 (23:16, 30:22, 19:21, 14:23) palaužė autsaiderę Stambulo „Daruššafaka“ (3-18).

„Daruššafaka“: Toney Douglasas 27 (6/11 trit., 4 kld.), Jeremy Evansas 18 (12 atk. kam.), Kartalas Ozmizrakas 11.

„Real Madrid“: Anthony Randolphas (6/9 dvit.) ir Trey Thompkinsas po 15, Jaycee Carrollas 12 (4/5 dvit., 1/5 trit.), Klemenas Prepeličius 10.

Dar kitoje akistatoje Maskvos CSKA (16-5) namuose 99:69 (28:20, 24:27, 20:14, 27:8) nepasigailėjo Podgoricos „Budučnost“ (6-15).

Karjeros rungtynes sužaidė Nando De Colo, kuris per 8 minutes pelnė 26 taškus, atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius pardavimus, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 38 naudingumo balus.

CSKA: Nando De Colo 26 (4/8 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Danielis Hackettas 17 (4/6 dvit.), Sergio Rodriguezas 14 (3/5 trit.), Kyle‘as Hinesas 11.

„Budučnost“: Norrisas Cole‘as 11, Jamesas Bellas 10 (2/7 trit.), Filipas Barovičius 9.