„Grizzlies“ problemos be J. Valančiūno – nesustabdė priešininkų centro ir krito 4-tame kėlinyje (VIDEO)

NBA lygoje ir toliau stringa be lietuvio žaidžianti Memfio "Grizzlies" (32-49) ekipa, kuri nesugebėjo atsilaikyti rungtynių pabaigoje prieš Detroito "Pistons" (40-41) krepšininkus. Be Jono Valančiūno žaidusi komanda pirmavo ilgą laiką, tačiau pralaimėjo rezultatu 93-100 (32:20, 25:18, 22:26, 14:36).

Dar pirmame kėlinyje mūsiškio komanda svečiuose įgijo dviženklį pranašumą, kurį padidino antrame kėlinyje ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami užtikrintai. Visgi antroje rungtynių dalyje varžovai pradėjo artėti mažindami atsilikimą. Lemiamas ketvirtis susiklostė labai prastai ir teko pripažinti namų komandos pranašumą.

Nugalėtojų komandoje Ish Smithas pelnė 22 taškus, o centras Andre Drummondas 20 taškų, tačiau atkovojo dar 17 kamuolių.

Pralaimėtojų gretose po 15-ą taškų pridėjo Bruno Caboclo ir Delonas Wrightas, 13 Tyleris Zelleris.