„Grizzlies“ pasiekė septintąją pergalę iš eilės išvykoje

"Grizzlies" ekipa svečiuose įveikė "Bucks"

Ankstyvą sekmadienio rytą NBA lygoje vykusiose rungtynėse Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ ekipa išvykoje rezultatu 128:115 įveikė rytų konferencijoje tarp lyderių žengiančius „Bucks“ krepšininkus.

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova ir Giannio Antetokounmpo vedami „Bucks“ pirmieji išsiveržė į priekį, tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Jonas Valančiūnas. Pastarasis per kėlinį į varžovų krepšį suvertė 8 taškus, sugrąžino savo komandai pranašumą ir po pirmojo ketvirčio „Grizzlies“ ekipa pirmavo rezultatu 35:31.

Antrajame ir trečiajame ketvirtyje solidesnį krepšinį demonstravo Memfio ekipa su Jonu Valančiūnu priešakyje. „Grizzlies“ krepšininkai demonstravo geresnį puolimą, po truputį didino savo pranašumą ir paskutinio kėlinio pradžią pasitiko jau turėdami dviženklį taškų pranašumą.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo „Bucks“ ekipos bandymu sugrįžti į rungtynes. Pastariesiems vienu metu buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 7 taškų – 100:93, bet svečiai iš Memfio išlaikė šaltus nervus, nedarė didelių klaidų ir rungtynių arbitrui skelbiant varžybų pabaigą, šventė labai svarbią pergalę rezultatu 128:115.

Bene geriausią sezoną savo karjeroje NBA žaidžiantis 28-erių lietuvis per 25 aikštelėje praleistas minutes pelnė 17 taškų, atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovų metimą bei vieną kartą suklydo. „Grizzliams“ tai buvo septintoji iš eilės pergalė išvykoje, o ši serija yra ilgiausia per 20 pastarųjų metų.

„Bucks“: G.Antetokounmpo 28, B.Forbesas 19, B.Lopezas ir J.Holiday – po 17, K.Middletonas 16.

„Grizzlies“: G.Allenas 26, D.Brooksas 21, J.Valančiūnas 17, D.Bane‘as 16, X.Tillmanas 15, J.Morantas 13.