„Grizzlies“ netikėtai lengvai susidorojo su „Clippers“ – J. Valančiūnas kovojo po krepšiais

NBA lygoje netikėtą pergalę pasiekė Memfio „Grizzlies“ ekipa, kurioje žaidžia Jonas Valančiūnas. Pastarieji nugalėjo Los Andželo „Clippers“ rezultatu 140:114 (40:27, 25:30, 39:23, 36:34), nors lentelėje yra kur kas žemiau.

Jau pirmame kėlinyje mūsiškio komanda žaidė kur kas geriau bei susikūrė dviženklį pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp ekipų sumažėjo, bet visgi antroji rungtynių dalis vėl buvo sėkminga „Grizzlies“.

J.Valančiūnas per 20 minučių pelnė 9 taškus (4/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/1 baudos metimo), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, pridėjo 3 blokus, 2 klaidas ir 5 pražangas.

Daugiausiai taškų surinko Jae‘us Crowderis 27, Jarenas Jacksonas 24.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Montrezlas Harrellas su 28 taškais, Kawhi Leonardas ir Lou Williamsas pridėjo po 24.