Graiko vedama „Bucks“ ekipa serijoje iškovojo antrą pergalę (VIDEO)

NBA lygoje toliau inirtingai vyksta playoffų etapas, kuriame Milvokio "Bucks" komanda su savo vedliu iš Graikijos Gianniu Antetokounmpo serijoje išsiveržė į priekį 2-0. Graiko atstovaujama ekipa jau antrą kartą įveikė Detroito "Pistons" krepšininkus. Šį kartą rezultatu 120-99 (38:27, 20:32, 35:17, 27:23).

Rungtynės vyko labai permainingai, nors pirmą kėlinį dviženkliu taškų skaičiumi laimėjo namuose žaidusi "Bucks", tačiau prie išlgąją pertrauką vienu tašku jau pirmavo svečiai. Visgi antroje rungtynių dalyje savo paranašumą įrodė serijos lyderiai.

Rezultatyviausias komandoje buvo Eric Bledsoe su 27 taškais, dar 26 pridėjo Giannis Antetokounmpo, Khris Middleton 24.

Pralaimėtojų gretose Luke Kennard surinko 19, Andre Drummond ir Reggie Jackson po 18.