Graiko vedama „Bucks“ ekipa išlygino serijos rezultatą prieš „Celtics“ (VIDEO)

NBA play-off'ų ketvirtfinalio serijoje tarp Milvokio "Bucks" ir Bostono "Celtics" pergalių rezultatas tapo lygus. Pirmieji, antrose rungtynėse iškovojo pergalę namuose rezultatu 123-102 (25:30, 34:25, 39:18, 25:29).

Nors pirmą kėlinį laimėjo svečiai, tačiau jau antrame kėlinyje "Bucks" krepšininkai pradėjo žaisti žymiai geriau, o tokį žaidimą pratęsė ir trečiame ketvirtyje. Svečiai sugebėjo tik truputi sušvelninti rezultatą lemiamame ketvirtyje.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo graikas Giannis Antetokounmpo su 29 taškais, dar 28 pridėjo Khrisas Middletonas, 21 Ericas Bledsoe.

Pralaimėtojų gretose Marcusas Morrisas pelnė 17 taškų, Jaylenas Brownas 16, Al Horfordas 15.