Goranas Dragičius: “Aš jaučiu, kad šis sezonas bus visiškai kitokia istorija”

2018-09-26 12:45 Teniso TV

Vienas iš geriausių Slovėnijos krepšininku išsakė daug įdomių minčių apie artėjantį sezoną savo komandos žiniasklaidos dienoje. Majamio "Heat" komandos gretas atstovaujantis Goranas Dragičius praeitais metais paskelbė apie savo pasitraukimą iš Slovėnijos rinktinės ir patvirtino, kad daugiau neatstovaus savo šaliai. Kadangi žaidėjas pasitraukė iš rinktinės jis turėjo kur kas daugiau laiko pasiruošti naujam NBA sezonui.

“Aš jaučiuosi nuostabiai, aš jaučiuosi puikiai” sakė praeitų metų Europos čempionas.

“Aš manau, kad vienas iš mano protingesnių sprendimų buvo pasitraukimas iš rinktinės, nes dabar aš jaučiuosi turintis kur kas daugiau jėgų ir labiau pasiruošęs naujam sezonui. Kiekvienais metais, sezono pabaigoje aš jaučiausi lyg atsitrenkčiau į sieną, nes nebeturėdavau jėgų, bet šį kartą aš jaučiu, kad šis sezonas gali būti visai kita istorija”.

Slovėnas praeitais metais vedė savo šalį į triumfą rinkdamas po 22,6 taško ir atlikdamas po 5,1 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes. Jis taip pat gavo naudingiausio žaidėjo apdovanojimą.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...