„Žalgiris“ išvargo pergalę prieš „Anadolu Efes“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai tęsia pergalingą pasiruošimą sezonui. Lietuvos čempionai Turkijoje vykstančiame „Gloria Cup 2018“ turnyre iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.

Žalgiriečiai 83:79 po sudėtingos kovos palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus.
Tai buvo pirmosios kauniečių rungtynės šiame sezone su varžovais iš Eurolygos. Vakar „Gloria Cup“ pirmenybėse „Žalgiris“ 82:70 įveikė Bursos „Tofaš“.

Kauniečiai rungtynes pradėjo itin galingai ir jau po pirmųjų 10 minučių pirmavo net 32:15.

Vis dėlto Stambulo krepšininkai sugrąžino intrigą į rungtynes, o trečiojo kėlinio pabaigoje ir persvėrė rezultatą savo naudai 60:58. Tiesa, ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ spurtavo 9:0 ir susigrąžino dviženklę persvarą.

Nors rungtynių pabaigoje turkai sugebėjo priartėti iki vieno metimo, tačiau „Žalgiris“ sugebėjo išlaikyti pergalę savo rankose.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 16 (7 atk. kam.), Artūras Milaknis 14 (4/5 trit.), Nate'as Woltersas 13 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).