Geriausių J.Valančiūno sezono rungtynių „Raptors“ pergalei neužteko (VIDEO)

Toronto „Raptors“ išvykoje neatsilaikė prieš Los Andželo „Clippers“ bei patyrė nesėkmę 91:96.

Toronto krepšininkai pirmajame kėlinyje rungtyniavo užtikrintai puolime ir net gi susikrovė dviženklį pranašumą 30:19.

Likus žaisti keturias minutes K.Lowry metimas vėl išvedė svečius į priekį 84:82, tačiau netrukus D.Jordano galingas dėjimas iš viršaus išlygino rungtynių rezultatą. Lemiamu rungtynių metu M.Teodosičius smeigė tritaškį, o „Clippers" pergalę įtvirtino taiklūs C.J.Williamso baudų metimai.

Jonas Valančiūnas šiose rungtynėse surengė įspūdingą pasirodymą. Lietuvis žaidė 28 minutes ir pelnė 23 taškus bei atkovojo 15 kamuolių (7/9 dvit., 1/1 trit., 6/6 baudos). Tai buvo rezultatyviausios jo sezono rungtynės bei geriausias mačas kovojant dėl atkovotų kamuolių. Tokius pačius pasiekimus šiose kategorijose jis užfiksavo tik pirmame sezono mače, tačiau šį kartą jis surinko daugiau naudingumo balų (33), nei tuometiniame susitikime (28).

Lietuvis taip pat surinko pirmąjį dvigubą dublį nuo lapkričio 7 dienos rungtynių su „Bulls“.

„Raptors“ ekipoje Serge'as Ibaka (6 atk.k.) ir DeMaras DeRozenas (8 rez. perd., 5 atk.k.) pridėjo po 17 taškų, Kyle'as Lowry 14 (0/8 trit., 5 rez. perd.) ir C.J. Milesas 13.

„Clippers“ ekipoje rezultatyviausi buvo Montrzellas Harrellas ir Lou Williamsas, kurie surinko po 17 taškų, Austinas Riversas pridėjo 15, DeAndre Jordanas 14 (17 atk. k.). Milošas Teodosičius šiose rungtynėse pasirodė po beveik 2 mėnesių pertraukos ir pelnė 12 taškų (7atk.k.), Samas Dekkeris 12 (5 atk.k)